Pracovní náplň:

  • práce s legislativními požadavky pro schvalování vozidel a jejich částí pro provoz na pozemních komunikacích,
  • vypracovávání podkladů pro mezinárodní a národní schvalování „E8“ a „e8“ (homologace) samostatných technických celků a úplných vozidel,
  • provádění dílčích zkoušek na vozidlech a jejich částí, popřípadě výbavě,
  • práce s měřící technikou a zkušebním zařízením.

Požadavky:

  • dokončené VŠ vzdělání technického směru (vhodné zejména pro absolventy),
  • komunikativní a korespondenční znalost AJ,
  • řidičské oprávnění minimálně skupiny B,
  • práce na PC a ovládání nástrojů MS Office,
  • schopnost aplikace teoretických znalostí do praktických zkoušek,
  • schopnost samostatné i kolektivní práce,
  • znalost základů měřící techniky výhodou.

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání ve společnosti s vedoucím postavením na trhu,
  • pracovat ve specifické oblasti a podílet se na jejím rozvoji,
  • motivující finanční ohodnocení,
  • zaměstnání na HPP,
  • pružná pracovní doba,
  • přátelský pracovní kolektiv,
  • firemní benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dnů dovolené, mobilní telefon, notebook,…).

Místo pracoviště: Klíčany

Očekávaný nástup: ihned, případně dle dohody