Pracovník/ce pro podporu odd. pojistných událostí

Pracovní náplň:

  • zpracování vstupních informací,
  • registrace pojistných událostí,
  • komunikace s klienty,
  • provádění úkonů k zajištění podkladů k likvidaci PU,
  • příprava podkladů pro likvidátora.

Požadavky:

  • praxe v oboru výhodou,
  • uživatelská znalost práce na PC (outlook, excel, word, ..),
  • schopnost samostatného rozhodování,
  • spolehlivost.

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání ve společnosti s vedoucím postavením na trhu,
  • práce na HPP (plný či zkrácený úvazek),
  • možnost kariérního růstu,
  • pružná pracovní doba,
  • přátelský pracovní kolektiv,
  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dnů dovolené,…).

Pracoviště: Praha-Chodovec

Očekávaný nástup: ihned/případně dle dohody

Zaujala Vás nabídka práce na této pozici? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis v českém jazyce na e-mailovou adresu: kariera.cz@dekra.com.

Nebudeme-li Vás kontaktovat od přijetí Vašeho životopisu do dvou týdnu od zaslání životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Revizní technik pro vyhrazená plynová zařízení

Náplň práce:

  • Provádění revizních činností na vyhrazených plynových zařízení
  • Provádění revizních činností na vyhrazeném tlakovém zařízení (TNS, kotle)
  • Školení obsluh pro vyhrazená plynová zařízení
  • Tvorba provozních řádů na vyhrazených plynových zařízení
  • Technická podpora při výstavbách, opravách a rekonstrukcích vyhrazených plynových zařízení
  • Tvorba a evidence inspekčních zpráv
  • Komunikace se zákazníkem

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ vzdělání technického směru
  • Platné osvědčení revizního technika pro revize a zkoušky vyhrazených plynových zařízení sk. a, b, c, d, e, f, g
  • Praxe v oboru minimálně 3 roky
  • Osvědčení revizního technika vyhrazených tlakových zařízení (Kotle, TNS) – výhodou
  • Znalost a orientace v technických normách
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Uživatelská znalost výpočetní techniky (Word, Excel, atd.)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme:

  • Stabilní a perspektivní zaměstnání ve společnosti s vedoucím postavením na trhu
  • Práce na HPP
  • Pružná pracovní doba
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Zaměstnanecké benefity – příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, 25 dní dovolené

Očekávaný nástup: ihned, případně dle dohody