Účetní – fakturant/ka

Náplň práce:

  • vystavování odběratelských faktur,
  • vyúčtování tuzemských a zahraničních služebních cest,
  • saldokonto odběratelů,
  • správa masterdat odběratelů a dodavatelů,
  • archivace účetních dokladů.

Požadujeme:

  • min. SŠ s maturitou,
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou,
  • anglický jazyk výhodou,
  • základní znalost účetnictví,
  • práce s MS Excel,
  • SAP výhodou,
  • komunikativnost a schopnost práce v kolektivu,
  • pozitivní přístup.

Nabízíme:

  • kvalitní zaškolení,
  • stabilní a perspektivní zaměstnání ve společnosti s vedoucím postavením na trhu,
  • zaměstnání na HPP,
  • pružná pracovní doba,
  • přátelský pracovní kolektiv,
  • zaměstnanecké benefity: příspěvek na penzijní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené

Místo pracoviště: Praha

Očekávaný nástup: co nejdříve, případně dle dohody

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis na email kariera.cz@dekra.com. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do  30 dnů od zaslání životopisu.

Vedoucí údržby

  • odpovědnost za veškerou práci a zaměstnance v oblasti údržby (4 pracovníci),
  • zajišťování a evidence revizí technolog. prostředků společnosti, včetně budov a jejich vybavení,
  • údržba objektů, včetně elektrikářských prací (v souladu s vyhláškou č.50),
  • odpovědnost za provozuschopnost a bezpečný stav budov, včetně technického vybavení,
  • kontrola prací, prováděných dodavatelským způsobem.

Požadujeme:

  • celkový přehled o veškerých činnostech v oblasti údržby – mech./el. sekce,
  • přehled v platné legislativě v oblasti údržby,
  • organizační schopnosti,
  • proaktivní přístup,
  • řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání ve společnosti s vedoucím postavením na trhu,
  • práce na HPP,
  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dnů dovolené,…).

Místo pracoviště: Praha

Očekávaný nástup: co nejdříve, případně dle dohody

Technik materiálového testování

Pracovní náplň:

  • provádění NDT metod zkoušení,
  • vyhodnocování výsledků zkušebních testů,
  • vypracovávání protokolů z měření.

Požadavky:

  • ÚSO technického směru,
  • praxe na pozici kontrolora (certifikát RT2 a ostatní NDT metody) výhodou,
  • čtení výkresové dokumentace výhodou,
  • znalost práce na PC,
  • řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič,
  • minimálně základní znalost AJ nebo NJ.

Nabízíme:

  • práce na hlavní pracovní poměr,
  • firemní benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dnů dovolené, …),
  • vzdělávací kurzy,
  • školení a získání praktických dovedností v oboru nedestruktivního zkoušení materiálů

Lokalita: Pardubice, Česká Lípa

Nástup: ihned, případně dle dohody