AUDITOR SYSTÉMŮ ŘÍZENÍ

Do našeho týmu auditorů hledáme nové kolegy (ideálně kvalifikované auditory). Příležitost však mají i kandidáti se zkušenostmi a znalostmi z výroby a provozu z různých odvětví, kteří mají zájem stát se auditory a mají praktické zkušenosti se systémy řízení. Jedná se o práci na živnostenský list.

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ odborné vzdělání,
  • praxi z výroby a provozu v různých odvětví (elektrotechnika, energetika, stavebnictví, veřejný sektor, technika atd.) min. 4 roky,
  • praxe v oblasti systémů managementu,
  • alespoň základní znalost ISO 9001, příp. ISO 14001 atd.,
  • kvalifikace auditora a zkušenosti s auditováním systémů řízení výhodou,
  • znalost AJ, znalost NJ výhodou.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis na kariera.cz@dekra.com

Technický pracovník

Náplň práce:

  • expertízy a odborná vyjádření k technickému stavu a jejich závadám,
  • odpovědnost za nastavení a správu systému pro zpracování nákladních vozidel,
  • komunikace s dodavatelem v AJ.

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání technického směru,
  • znalost anglického jazyka na úrovni minimálně B2,
  • uživatelská znalost PC,
  • základní znalost konstrukce vozidel a jejich fungování,
  • spolehlivost,
  • loajalita,
  • rozhodnost,
  • samostatnost,
  • časová flexibilita,
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič) a C.

Nabízíme:

  • stabilní a perspektivní zaměstnání ve významné společnosti s vedoucím postavením na trhu,
  • zaměstnání na HPP,
  • pružná pracovní doba,
  • přátelský pracovní kolektiv,
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dnů dovolené, služební telefon,…)

Očekávaný nástup: ihned, případně dle dohody

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis na kariera.cz@dekra.com. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 14-ti dnů od zaslání životopisu.

Lektor

  • lektorská činnost – výuka a výcvik v oblasti bezpečnosti silničního provozu (v centru bezpečné jízdy),
  • expertní činnost,
  • poradenství a odborné konzultace,
  • sledování aktuálních trendů a vývoje legislativy v silniční dopravě

Požadujeme:

  • min. vyšší odborné vzdělání dopravního (automobilního) směru nebo VŠ technického směru,
  • řidičské oprávnění sk. B, C+E, sk. D – výhodou,
  • profesní způsobilost učitele v autoškole – výhodou,
  • samostatnost, zodpovědnost,
  • znalost práce s MS OFFICE (Word, Excel), e-mail, internet,
  • organizační schopnosti, analytické myšlení, pečlivost a schopnost pracovat v týmu.

Nabízíme:

  • stabilní a perspektivní zaměstnání ve společnosti s vedoucím postavením na trhu,
  • HPP,
  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dnů dovolené,…)

Revizní technik pro vyhrazená plynová zařízení

  • Provádění revizních činností na vyhrazených plynových zařízení
  • Provádění revizních činností na vyhrazeném tlakovém zařízení (TNS, kotle)
  • Školení obsluh pro vyhrazená plynová zařízení
  • Tvorba provozních řádů na vyhrazených plynových zařízení
  • Technická podpora při výstavbách, opravách a rekonstrukcích vyhrazených plynových zařízení
  • Tvorba a evidence inspekčních zpráv
  • Komunikace se zákazníkem

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ vzdělání technického směru
  • Platné osvědčení revizního technika pro revize a zkoušky vyhrazených plynových zařízení sk. a, b, c, d, e, f, g
  • Praxe v oboru minimálně 3 roky
  • Osvědčení revizního technika vyhrazených tlakových zařízení (Kotle, TNS) – výhodou
  • Znalost a orientace v technických normách
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Uživatelská znalost výpočetní techniky (Word, Excel, atd.)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme:

  • Stabilní a perspektivní zaměstnání ve společnosti s vedoucím postavením na trhu
  • Práce na HPP
  • Pružná pracovní doba
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Zaměstnanecké benefity – příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, 25 dní dovolené

Zaujala Vás nabídka práce na této pozici? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis v českém jazyce na e-mailovou adresu: kariera.cz@dekra.com.

Nebudeme-li Vás kontaktovat od přijetí Vašeho životopisu do dvou týdnu od zaslání životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.