Zdraví, děti, rodina, domov to jsou věci, na kterých záleží každému z nás. Děti jsou naše budoucnost, rodina naše jistota a domov místo, kde se cítíme být v bezpečí. Každý z nás je také účastníkem silničního provozu. Někdo jako chodec, někdo jako cyklista, většina z nás také jako řidiči motorových vozidel.

Proto, abychom se vždy vraceli ve zdraví domů ke svým blízkým, se společnost DEKRA CZ a.s. před 30. lety začala věnovat dopravnímu vzdělávání. Hlavním cílem je vychovávat účastníky silničního provozu k větší zodpovědnosti, ohleduplnosti a pokoře.

Nabízíme Vám služby v oblasti dopravního vzdělávání jak pro začátečníky, ale i pro zkušené profesionály a dopravní společnosti. Široké spektrum vzdělávacích programů nejen pro řidiče v podobě seminářů, školení, pořadů a dalších služeb, které pokrývají snad všechny faktory ovlivňující bezpečné chování účastníků silničního provozu.

  • zkušení a vysoce kvalifikovaní lektoři
  • zázemí světového know-how
  • úzká spolupráce s mateřskou společností DEKRA
  • prvotřídní technické zázemí všech našich poboček
  • unikátní výcviková technika (mobilní simulátor kamionu)

Při vývoji a sestavování vzdělávacích programů úzce spolupracujeme se svými kolegy z různých oddělení DEKRA – soudní znalci v oblasti dopravních nehod, technici zkušebny silničních vozidel, technici STK apod.