Dílenský test

 

Tato služba představuje metodu prověření autorizovaných servisů značky ŠKODA po celé České republice, z pohledu kvality práce a serióznosti k zákazníkům.
Vaše spokojenost je pro nás závazkem i motivací, poskytované produkty a služby nadále zlepšovat.

Blíží se Vám termín pravidelné inspekční prohlídky vozidla předepsané výrobcem?
Kontaktujte nás s žádostí o zapojení se do aktivního průzkumu činností autorizovaných servisů a buďte za spolupráci s námi ODMĚNĚNI.

Jak probíhá dílenský test:

 

Do Vašeho vozidla, na místě předem dohodnutém, nainstalujeme několik drobných závad, které musí být v rámci servisní prohlídky kontrolovány a následně odhaleny.
Vy odvezete Vaše vozidlo na servisní prohlídku do autorizovaného servisu Škoda.
Po vyzvednutí vozidla provedeme opětovnou kontrolu vozidla a společně vyplníme dotazník, mapující průběh servisní prohlídky a to včetně hodnocení přístupu zaměstnanců servisu.

Upozorňujeme, že test je prováděn bez vědomí kontrolovaného autorizovaného servisu. V případě prozrazení testu, ztrácíte nárok na vyplacení finanční odměny.

Podmínky spolupráce:

 

  • Vozidla značky Škoda
  • Stáří vozidla do 8 let
  • Sériové provedení bez úprav
  • Vyplněná servisní knížka (i elektronická)

Přínos pro Vás:

 

  • Zajímavá finanční odměna
  • Jistota, že Vaše vozidlo je po proběhlé prohlídce zcela v pořádku
  • Ujištění, že právě Váš autorizovaný servis plní řádně své povinnosti

Asistence DEKRA

Asistence DEKRA pomáhá motoristům v nouzových situacích. Poskytuje komplexní asistenční služby v oblasti mobility a cestování nejen v České republice ale i v celé Evropě.

Na telefonním čísle 1214 je 24 hodin denně, 365 dní v roce připraven zkušený tým profesionálních dispečerů, kteří Vám zajistí komplexní servis v oblasti mobility a cestování, dopravní a turistické informace, silniční pomoc, odtah a opravu vozidla v servisu a zapůjčení náhradního vozu.

Všechny služby nabízíme nonstop, kdekoliv v ČR i celé Evropě pro každého kdo je v nouzi a pro naše klienty, držitele ADA karty zdarma nebo se zvýhodněnou cenou.