Bezpečnost informací

V dnešní době každá společnost nakládá s daty. Ale co s bezpečností informací, na jejímž základě závisí úspěch Vašeho podnikání? Pokud jste již analyzovali a identifikovali rizika ve Vaší společnosti, proč nezdokumentovat Vaše úsilí v podobě mezinárodně uznávaného certifikátu DEKRA a ukázat tak Vašim zaměstnancům, zákazníkům a obchodním partnerům, jak důvěryhodní jste?

Smysl a účel normy ISO 27001:2013 (ISMS)

Účelem je zavést systematickou metodu pro zvýšení provozní a právní úrovně zabezpečení dat. ISO 27001 Systém řízení bezpečnosti informací (ISMS) je založen na PDCA (Plan-Do-Check-Act) kontrolním systému řízení známém z ISO 9001, a to podstatně zjednodušuje správu komplexní politiky bezpečnosti informací. Zahrnuje speciální požadavky týkající se dostupnosti, důvěrnosti a integrity Vašich informací a dat.

DEKRA certifikát podle normy ISO 27001 ukazuje, že jste si plně vědomi nutnosti analyzovat a systematicky eliminovat firemní rizika v rané fázi. DEKRA promění bezpečnost informací Vaší společnosti v nedílnou součást organizačních procesů.

Přínos pro Vaši společnost

  • ochranu před poruchami, chybami, špionáží, zneužíváním a následnými náklady v dnešním světě rostoucí globalizace a rozsáhlé informační síti
  • zamezení prostojům tím, že zajistí dostupnost Vašich IT systémů a procesů
  • zvýšení povědomí o rizicích
  • vysoký stupeň kompatibility s dalšími normami managementu, jako je ISO 9001 a ISO 14001

Cena

Cena se stanovuje individuálně na základě rozsahu poskytované služby.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás tato služba? V případě dotazu či za účelem poptávky se s námi spojte pomocí formuláře níže. Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvanáctset čtyřicet dva:

Kontakt:

Jaroslav Špicar
certifikace.cz@dekra.com
+420 603 148 653

Zaujala Vás tato služba? Kontaktujte nás!
Jaroslav Špicar, certifikace.cz@dekra.com, +420 603 148 653