Oborová norma uznávaná na celém světě

Jako společnost působící v leteckém průmyslu musíte splňovat zejména vysoké nároky na kvalitu a dokumentaci Vašich postupů. S certifikací DEKRA podle normy EN 9100 budete zcela jasně prokazovat svou schopnost výkonu, jak pro zákazníky, tak pro obchodní partnery. Získejte vstupenku na světový trh!

Smysl a účel normy EN 9100:2016

Norma EN 9100 řady ff byla vyvinuta organizací International Aerospace Quality Group (IAQG) na základě normy ISO 9001. Využívána je po celém světě ve všech významných společnostech v leteckém průmyslu. EN 9100 je obsahově totožná s americkou normou AS 9100 a asijskou normou JISQ 9100. Cílem této mezinárodní normy je zajistit nejvyšší stupeň účinnosti a spolehlivosti procesů v rámci dodavatelského řetězce a ve svém důsledku předcházet rizikům. Z tohoto důvodu tato řada norem obsahuje nejen soubor pravidel pro návrh a vývoj, výrobu, montáž a údržbu v tomto odvětví (EN 9100), ale také pro organizace provádějící jejich údržbu (EN 9110), jakož i pro obchodníky a prodejce (EN 9120).

Přínos pro Vaši společnost

  • zlepšení Vašich postupů
  • snížení nákladů
  • odstranění nedostatků a zvýšení konkurenceschopnosti s trvalým efektem
  • celosvětový přístup na trh – uznání všech významných obchodních partnerů na trhu
  • registrace jako dodavatele s autorizací k přístupu do celosvětové databáze OASIS (Online Aerospace Suplier Information System)
  • účinné řízení rizik – garance snížení rizik
  • snadná integrace s ostatními systémy managementu
  • pružný proces certifikace zohledňující Vaše individuální postupy

Cena

Cena se stanovuje individuálně na základě rozsahu poskytované služby.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás tato služba? V případě dotazu či za účelem poptávky se s námi spojte pomocí formuláře níže. Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvanáctset čtyřicet dva:

Kontakt:

Jaroslav Špicar
certifikace.cz@dekra.com
+420 603 148 653

Zaujala Vás tato služba? Kontaktujte nás!
Jaroslav Špicar, certifikace.cz@dekra.com, +420 603 148 653