STK Chodovec

Vítejte na webových stránkách STK Chodovec

 

 

 

Vážení motoristé,

vítáme vás na našich stránkách STK Chodovec 31.00

 

Nabízíme vám své služby v oblasti provádění technických prohlídek, technických kontrol a měření emisí silničních motorových a jejich přípojných vozidel.

Technické kontroly a technické prohlídky před schválením technické způsobilosti vozidla v souvislosti s dovozem, stavbou či přestavbou uvedených kategorií vozidel stejně jako evidenční kontroly a kontroly na žádost zákazníka jsou u nás samozřejmostí.

Kompletní seznam námi poskytovaných služeb zde.

 

Naleznete u nás příjemné prostředí, kvalifikovaný a vstřícný kolektiv techniků a mechaniků, jejichž cílem je profesionalita, vysoká kvalita poskytovaných služeb a spokojenost zákazníků.

Věříme, že s námi budete spokojeni a těšíme se na vaši návštěvu.

 

 


 

   

                        

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, V SOUVISLOSTI S NAŘÍZENÍM VLÁDY ZE DNE 25.02.2021 JSOU NA NAŠÍ STK ZAVEDENA NÁSLEDUJÍCÍ OPATŘENÍ: VSTUP ZÁKAZNÍKA DO PŘÍJMU VOZIDEL JE MOŽNÝ POUZE S RESPIRÁTOREM TŘÍDY FFP2/FFP3 BEZ VÝDECHOVÉHO FILTRU. UPŘEDNOSTŇUJEME PLATEBNÍ KARTY. NA LINCE STK SMÍ BÝT PŘÍTOMNA POUZE JEDNA OSOBA S AUTEM. PO UKONČENÍ PROHLÍDKY PŘEDÁ TECHNIK ZÁKAZNÍKOVY DOKLADY OD VOZIDLA NA PARKOVIŠTI STK. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ..

 

       

                                                              

   

 

 


 

 

 

VOZIDLA NA SME A STK PŘIJÍMÁME BEZ OBJEDNÁNÍ. V PŘÍPADĚ NAPLNĚNÍ KAPACITY STK NEBO SME JSME BOHUŽEL NUCENI UZAVŘÍT PŘÍJEM VOZIDEL.

 

TECHNICKÉ PROHLÍDKY VOZIDEL ADR JSOU MOŽNÉ POUZE NA OBJEDNÁNÍ.


© DEKRA CZ a.s. | Obchodní podmínky

Způsob provádění technických prohlídek naleznete na www.stkinfo.cz.