STK Chodovec

Vítejte na webových stránkách STK Chodovec

V období mezi 15.3.2024 - 17.3.2024 probíhá na naší STK testování sportovních vozidel. Tato skutečnost vede k uzavření STK pro veřejnost. Od 25.2.2024 do 8.3.2024 bude částečně omezen provoz kvůli probíhajícímu základnímu kurzu STK. Děkujeme za pochopení

                                         

    Vážení motoristé,

vítáme vás na našich stránkách STK Chodovec 31.00

 

Nabízíme vám své služby v oblasti provádění technických prohlídek, technických kontrol a měření emisí silničních motorových a jejich přípojných vozidel.

Technické kontroly a technické prohlídky před schválením technické způsobilosti vozidla v souvislosti s dovozem, stavbou či přestavbou uvedených kategorií vozidel stejně jako evidenční kontroly a kontroly na žádost zákazníka jsou u nás samozřejmostí.

Kompletní seznam námi poskytovaných služeb zde.

 

Naleznete u nás příjemné prostředí, kvalifikovaný a vstřícný kolektiv techniků a mechaniků, jejichž cílem je profesionalita, vysoká kvalita poskytovaných služeb a spokojenost zákazníků.

Věříme, že s námi budete spokojeni a těšíme se na vaši návštěvu.

 

 

VOZIDLA NA SME A STK PŘIJÍMÁME NA OBJEDNÁNÍ PŘES APLIKACI REZERVACE NEBO BEZ OBJEDNÁNÍV PŘÍPADĚ NAPLNĚNÍ KAPACITY STK NEBO SME JSME BOHUŽEL NUCENI UZAVŘÍT PŘÍJEM VOZIDEL.

 

TECHNICKÉ PROHLÍDKY VOZIDEL ADR, VOZIDLA KAT. T A VOZIDLA DOVEZENÁ ( IDV JSOU MOŽNÉ POUZE NA OBJEDNÁNÍ.

 

 

 


© DEKRA CZ a.s. | Obchodní podmínky

Způsob provádění technických prohlídek naleznete na www.stkinfo.cz.