V rámci služby Pick-up STK pro Vás kompletně zajistíme technickou prohlídku, měření emisí či evidenční kontrolu s vyzvednutím a vrácením vozidla kdekoli v Praze.

Jak služba Pick-up funguje?

Pomocí mobilní aplikace Pick-up & Asistence si z pohodlí domova nebo kanceláře jednoduše objednáte služby STK, a to od zadání údajů o vozidle, přes výběr místa a času jeho vyzvednutí, až po finální úhradu služby v platební bráně.  V dohodnutý termín od Vás náš řidič vozidlo na zvolené adrese v Praze převezme, bezpečně ho převeze na STK a po dokončení objednaných služeb Vám vozidlo opět vrátí.

Výhody služby:

  • Šetří Váš čas strávený cestou na STK a SME
  • Šetří Váš čas strávený čekáním na odbavení vozidla na STK a SME
  • Službu jednoduše objednáte a zaplatíte online v mobilní aplikaci
  • Jakékoli problémy s Vámi vyřeší náš dispečink, který je na telefonním čísle 1214 k dispozici 24 hodin denně

Službu Pick-up STK aktuálně poskytujeme pouze na území hlavního města Prahy pro vozidla kategorie M1 do 3,5 tuny celkové hmotnosti.

S pomocí mobilní aplikace Pick-up & Asistence si můžete objednat rovněž služby Asistence DEKRA , která poskytuje komplexní asistenční služby motoristům nejen v České republice ale i v celé Evropě. CENÍK SLUŽEB ZDE

Aplikace Pick-up & Asistence je dostupná pro zařízení s operačními systémy Android i iOS a můžete si ji zdarma stáhnout do svého chytrého telefonu na Google Play či Apple store.


 
 

Kontaktujte nás

Zaujala Vás tato služba? V případě dotazu či za účelem poptávky se s námi spojte pomocí formuláře níže. Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvanáctset čtyřicet dva:

Kontakt:

Dispečink DEKRA
dispecink.cz@dekra.com
+420 226 294 295

Zaujala Vás tato služba? Kontaktujte nás!
Dispečink DEKRA, dispecink.cz@dekra.com, +420 226 294 295