Náplň práce:

  • měření emisí a provádění technických prohlídek silničních vozidel podle platných oprávnění,
  • obsluha technologických a diagnostických zařízení používané v STK a SME.

Požadujeme:

  • ukončené SŠ s maturitou technického směru a odbornou praxi v oblasti autoopravárenství min. 3 roky nebo                                                                                                                                                       ukončené SOU s výučním listem a odbornou praxi v autoopravárenství min. 3 roky – podmínkou
  • základní znalost práce s MS OFFICE (Word, Excel), e-mail, internet,
  • řidičské oprávnění A, B, C, E, (Vysočany pouze A, B)
  • organizační schopnosti, analytické myšlení, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost a flexibilita.

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání ve společnosti s vedoucím postavením na trhu,
  • zaměstnání na HPP,
  • přátelský pracovní kolektiv,
  • firemní benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dnů dovolené,…).

Očekávaný nástup: ihned, případně dle dohody

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis na kariera.cz@dekra.com. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 14-ti dnů od zaslání životopisu.