Náplň práce:

  • lektorská činnost – výuka a výcvik v oblasti bezpečnosti silničního provozu (v centru bezpečné jízdy),
  • expertní činnost,
  • poradenství a odborné konzultace,
  • sledování aktuálních trendů a vývoje legislativy v silniční dopravě

Požadujeme:

  • min. vyšší odborné vzdělání dopravního (automobilního) směru nebo VŠ technického směru,
  • řidičské oprávnění sk. B, C+E, sk. D – výhodou,
  • profesní způsobilost učitele v autoškole – výhodou,
  • samostatnost, zodpovědnost,
  • znalost práce s MS OFFICE (Word, Excel), e-mail, internet,
  • organizační schopnosti, analytické myšlení, pečlivost a schopnost pracovat v týmu.

Nabízíme:

  • stabilní a perspektivní zaměstnání ve společnosti s vedoucím postavením na trhu,
  • HPP,
  • pružná pracovní doba,
  • přátelský pracovní kolektiv,
  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dnů dovolené,…)

Očekávaný nástup: ihned, případně dle dohody

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis na kariera.cz@dekra.com. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 14-ti dnů od zaslání životopisu.