Náplň práce:

  • vývoj nových aplikací,
  • převzetí stávajících webových aplikací a projektů v PHP s databází MySQL,
  • řešení technických problémů (3rd support),
  • interní komunikace v rámci řešení jednotlivých požadavků,
  • vedení a udržování příslušné dokumentace,
  • administrace Linux serverů.

Požadujeme:

  • znalost PHP,
  • znalost MySQL,
  • znalost JavaScript, AJAX (zkušenosti s jQuery a Bootstrap výhodou),
  • znalost práce s webovými službami (SOAP),
  • znalost HTML, CSS,
  • zkušenost s formáty JSON, XML, CSV,
  • zkušenost s Git nebo SVN výhodou,
  • administrátorské zkušenosti s PHP, Apache a Linuxem,
  • znalost českého jazyka na komunikativní úrovni,
  • znalost anglického jazyka na úrovni schopnosti čtení technické dokumentace.

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání ve společnosti s vedoucím postavením na trhu,
  • pracovat ve specifické oblasti a podílet se na jejím rozvoji,
  • motivující finanční ohodnocení,
  • zaměstnání na HPP,
  • pružná pracovní doba,
  • přátelský pracovní kolektiv,
  • firemní benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dnů dovolené,…)

Očekávaný nástup: ihned, případně dle dohody

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis na kariera.cz@dekra.com. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 14-ti dnů od zaslání životopisu.