Náplň práce:

  • expertízy a odborná vyjádření k technickému stavu a jejich závadám,
  • odpovědnost za nastavení a správu systému pro zpracování nákladních vozidel,
  • komunikace s dodavatelem v AJ.

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání technického směru,
  • znalost anglického jazyka na úrovni minimálně B2,
  • uživatelská znalost PC,
  • základní znalost konstrukce vozidel a jejich fungování,
  • spolehlivost,
  • loajalita,
  • rozhodnost,
  • samostatnost,
  • časová flexibilita,
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič) a C.

Nabízíme:

  • stabilní a perspektivní zaměstnání ve významné společnosti s vedoucím postavením na trhu,
  • zaměstnání na HPP,
  • pružná pracovní doba,
  • přátelský pracovní kolektiv,
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dnů dovolené, služební telefon,…)

Očekávaný nástup: ihned, případně dle dohody

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis na kariera.cz@dekra.com. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 14-ti dnů od zaslání životopisu.