Náplň práce:

  • péče o stávající zákazníky – výkon činnosti bezpečnostního poradce ADR, příp. RID
  • odborné návštěvy/kontrolní audity u přidělených zákazníků v dané lokalitě
  • zpracovávání dokumentace o provedených činnostech
  • školení o přepravě nebezpečných věcí

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání s maturitou, chemického, popř. technického směru (VŠ výhodou)
  • pedagogické schopnosti
  • řidičský průkaz B – aktivní řidič
  • znalost Microsoft Excel, Word, PowerPoint
  • ochota učit se novým věcem
  • zodpovědnost
  • spolehlivost

Nabízíme:

  • kvalitní zaškolení pro výkon bezpečnostního poradce ADR
  • stabilní a perspektivní zaměstnání ve společnosti s vedoucím postavením na trhu
  • zaměstnání na HPP
  • pružná pracovní doba
  • možnost spolupráce na projektech v oblasti dopravy
  • zdokonalení se v obchodní činnosti
  • přátelský pracovní kolektiv

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené

Místo pracoviště: Brno

Očekávaný nástup: co nejdříve, případně dle dohody

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 30 dnů od zaslání životopisu.